ul. Jana Olbrachta 94a 01-102 Warszawa

O nas

Największa hurtowania z art. tapicerskimi w województwie Mazowieckim to MY!

JANA OLBRACHTA 94a

PPHU GLORMEB

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem. TKANINY OBICIOWE TO NASZE DRUGIE IMIĘ! Znajdziesz u nas materiały używane do pokrycia mebli, takich jak kanapy, fotele, krzesła czy poduszki. Oferowane przez nas tkaniny wykonane są z różnych materiałów, w tym z bawełny, lnu, wełny, poliestru lub mikrofibry jak i SKÓRY naturalne i sztuczne. W naszej ofercie znajdują się tkaniny obiciowe i obiciowe-dekoracyjne starannie wybrane z najlepszych fabryk z Włoch, Hiszpanii, Belgii, Trucji, Czech i Polski. Stale zwiększamy ofertę artykułów, zby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Jesteśmy przedstawicielem wiodących producentóW tkanin takich jak:

GLORMEB GROUP, FARGOTEX, DEKOMA, TOPTEXTIL, LECH, RIDEX, EUROPELL, FIBERGURAD, DAVIS FIBERO FABRICA, NASTEX, TIM, EMOTIVERO, HOPKE, DINO ZOLI, PIEL.

Tkaniny obiciowe mają różne wzory i kolory, które pozwalają na dopasowanie ich do stylu i charakteru pomieszczenia, w którym będą się znajdować. Większość tkanin w naszej ofercie to tkaniny łatwe do czyszczenia i odporne na plamy, co jest ważne w przypadku mebli użytkowanych na co dzień. Przy wyborze tkaniny obiciowej należy zwrócić uwagę na jej jakość, wytrzymałość oraz odporność na zniszczenia i blaknięcie. Dobrze dobrane tkaniny obiciowe mogą dodać meblom elegancji i stylu, a jednocześnie zapewnić wygodę i trwałość użytkowania.

Nasz cel

GLORMEB

Naszym celem jest kompleksowe doradztwo w wyborze akcesorii potrzebnych do renowacji Twojego mebla jak i stworzenia nowej wymarzonej kanapy/łóżka/fotela/mebli ogrodowych/ściany tapicerowanej. Tylko od Ciebie zależy, czy odważysz się na zmianę wystroju swojego wnętrza.
Oferujemy wybór produktów, które są wykorzystywane w procesie produkcji i renowacji mebli tapicerowanych. Wszelkie niezbędne akcesoria do wykonania mebla znajdują się na Jana Olbrachta 94a. Znajda Państwo u nas wszelkie akcersoria przez pianki, bonele, stelaże, zszywki, gwożdzie, ovaty po tasiemki, suwaki i wiele innych.
Oferujemy dowóz towaru do klienta, możliwość wypożyczenia próbników, a przy stałej współpracy zapewniami próbniki tkanin z naszej oferty.

ul. Jana Olbrachta 94a!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-17.00